Як позбутися колекторів? Юридичний захист і зупинка дзвінків
✅ припинити дзвінки
💸 списати і оскаржити % і просрочку
👮♀️ підготовити заяви до поліції
🙅🏻 зупинити розсилки
👨🏻⚖️ захистити від погроз
працюємо по договору
через Дію Підпис
🎁ПОДАРУНОК – інструкція по зупинці дзвінків від МФО
Пишаємось нашими результатами
Оскаржено 18450 грн
Опис справи
Вимагали від клієнта: 30425 грн
Було оскаржено: 18450 грн
Оскаржено 15000 грн
Опис справи
Вимагали від клієнта: 18 354 грн
Було оскаржено: 15 000 грн
Оскаржено 25 447 грн
Опис справи
Вимагали від клієнта: 38 497 грн
Було оскаржено: 25 447 грн
Оскаржено 36 047 грн
Опис справи
Вимагали від клієнта: 50546 грн
Було оскаржено: 36 047 грн
Оскаржено 28 656 грн
Опис справи
Вимагали від клієнта: 52 656 грн
Було оскаржено: 28 656 грн
Оскаржено 25 875 грн
Опис справи
Вимагали від клієнта: 40875 грн
Було оскаржено: 25 875 грн
Оскаржено 53500 грн
Опис справи
Вимагали від клієнта: 83500 грн
Було оскаржено: 53500 грн
Оскаржено 25500 грн
Опис справи
Вимагали від клієнта: 83500 грн
Було оскаржено: 25500 грн
Оскаржено 81000 грн
Опис справи
Вимагали від клієнта: 103 959 грн
Було оскаржено: 81000 грн
Оскаржено 17424 грн
Опис справи
Вимагали від клієнта: 25424 грн
Було оскаржено: 17424 грн
Відгуки наших клієнтів
Чому нам можна довіряти
🇺🇦 Наша юридична фірма підписує з кожним клієнтом Договір через ДІЮ
👨🏻💼 Ми несемо відповідальність і гарантуємо законність всіх рекомендацій наших спеціалістів.
🔐 Всі оплати приймаємо тільки на розрахунковий рахунок юридичної фірми
✅ Супровождуємо до повного вирішення завдання клієнта
Гарантія через ДІЮ
Виписка про реєстрацію в реєстрі юридичних осіб
Колектор – фахівець зі стягнення простроченої заборгованості. Кредитори наймають колекторів, якщо боржники не можуть виплатити або зробити необхідні платежі вчасно. Іноді колектор просто діє як агент від імені кредитора, наполегливо нагадуючи Вам про повернення боргу.
Колектор повинен повертати борг за допомогою переговорів, переконань, реструктуризації заборгованості або інших законних методів. Але в наших реаліях більшість колекторів користуються тільки незаконними методами.
Наша юридична фірма може забезпечити:
- повний супровід в суді і на досудовому етапі;
- підготовка заяв в поліцію;
- Компенсація і повернення моральної шкоди;
- Викуп вашого боргу і перекредитування.
Якими ж незаконними методами користуються колектори в Україні?
- Один з цих способів це дзвінки боржнику рано вранці або пізно ввечері, а в деяких випадках навіть посеред ночі.
- Часто колектори не гребують і погрозами життю, здоров’ю, майну боржника або його рідних.
- Суми боргу колектори можуть навмисно завищувати, це теж є певним методом психологічного тиску.
- Також колектори не гребують поширенням приватної інформації (персональними даними) про боржника.
- Лякають виїздами на будинок боржника або до його близьких, наприклад до батьків.
- Дзвонять на роботу, де розповідають інформацію про борги позичальника, часто сильно прикрашаючи.
- Пошук аккаунта позичальника в соціальних мережах, дублювання аккаунта і відправлення повідомлень друзям і рідним, іноді відправляють фотографії або відео інтимного характеру.
- Колектори можуть в телефонній розмові себе видавати за працівників поліції, прокуратури або інших правоохоронних органів для того, щоб налякати боржника кримінальною відповідальністю.
- Біля житла боржника розклеюють фотографії або просто згадка ПІБ боржника з написами про те, що він шахрай, його розшукує поліція або ж просто інформацію яка “очорнює” позичальника.
- Колектори так само можуть відправляти листи на поштову адресу боржника з несправжніми рішеннями суду в яких суд зобов’язав позичальника виплатити борг.
Цими діями колектори мають на меті морально “задавити” боржника і схилити його до якнайшвидшої виплати своїх боргів перед кредитором. В результаті використання вищезазначених методів колектор намагається зрозуміти який із способів виявився “болючим” для боржника, а потім ці “болючі” способи використовує регулярно.
Ми знаємо як боротися з колекторами! Тепер ваші проблеми ця наша турбота.
Нам довірилися більше 700 клієнтів.
Ми беремо на себе відповідальність і гарантуємо результат по своїй роботі.
Способи “боротьби” з колектором
Коли Вам дзвонить колектор, запитуйте його ім’я і прізвище, назву компанії і посаду. У разі відмови перервіть розмову. Записуйте всі розмови на диктофон, попереджайте, що йде запис телефонної розмови. При цьому не забувайте зберігати отримані SMS. Якщо в майбутньому Вам потрібно буде використовувати ці записи як доказ для суду або правоохоронних органів, то потрібно знати, що записи диктофона необхідно перенести на магнітну стрічку, тільки тоді вони будуть вважатися доказом. Але хоч ці дії і потрібно виконувати, потрібно розуміти, що вони не сильно налякають колекторів. Це пов’язано з тим, що колектори не будуть називати своє справжнє ПІБ, вони розуміють, що в правоохоронних органах Ви навряд чи зможете домогтися для них покарань, а в суд “жертви” колекторів не ходять.
Тому найдієвішим способом боротьби з колектором є уникнення його. Для цього Ви можете наприклад:
- Змінити номер телефону який Ви залишили кредитору. Якщо у Вас є така можливість, то варто нею скористатися і частина вищезгаданих способів психологічної тисняви на Вас стане для колектора неможливою.
- Заблокувати незнайомі номери. Якщо Ви не можете з тих чи інших причин змінити свій номер телефону, то Вам може підійти спосіб блокування незнайомих номерів, незнайомим номером є номер якого немає у Вашій телефонній книзі. Ця функція може бути вбудована в Вашому смартфоні, але якщо її немає, то Ви можете завантажити сторонній додаток.
- Чорний список. Якщо перші два способи Вам не підійшли, то Ви можете додавати номери колекторів в чорний список Вашого телефону вручну, коли Вам подзвонили і Ви поспілкувавшись з людиною зрозуміли, що це колектор, то покладіть трубку і додайте в чорний список цей номер. Даний спосіб на зовсім не позбавить Вас від надокучливих дзвінків колекторів, але значно зменшить їх частоту.
Якщо Ви починаєте кидати трубку, коли чуєте, що з Вами спілкується саме колектор, додаєте їх в чорний список телефону, то вони можуть почати представлятися співробітниками правоохоронних органів, це робиться для того, щоб Ви не припинили розмову передчасно і так само, щоб Вас залякати. Пам’ятайте, що колектори можуть брехати, і кажуть неправду вони часто! Якщо Вам зателефонували і представились поліцейським, то Ви можете сміливо вимагати від цього псевдо поліцейського виклик повісткою, а після чого покласти трубку і додати номер в чорний список.
Якщо Вам відправили лист, на поштову адресу, з рішенням суду в якому суд зобов’язав Вас як позичальника виплатити борг, то варто перевірити чи є воно справжнім чи ні, для цього скористайтеся єдиним реєстром судових рішень. Перегляньте чи є обов’язкові реквізити на даному рішенні.
Як вже було сказане вище, колектори можуть знайти Ваш аккаунт в соціальних мережах, дублювати його і відправляти повідомлення друзям і рідним з наклепом про Вас, з фотографіями або відео інтимного характеру і т.д. Для того щоб запобігти цьому Вам слід закрити від сторонніх свій аккаунт, тоді колектори не зможуть повністю його продублювати. Також дієвим способом буде, якщо Ви в акаунті зміните своє прізвище, ім’я та по батькові, це ускладнить пошук Вашої сторінки. Після цих дій не додавайте незнайомі акаунти до себе в друзі, так як це можуть бути колектори. Після того, як Ви його додасте, йому не складе труднощів скопіювати всю інформацію з Вашого облікового запису та продублювати весь аккаунт. І Ваші дії із приховуванням сторінки не дадуть ніякого результату.
Якщо так сталося, що Ваш аккаунт вже продубльований, колектор почав з нього розсилку Вашим друзям і рідним, то Вам потрібно негайно відправити скаргу в техпідтримку соціальної мережі. У зв’язку з тим, що не у всіх соцмережах Вам дадуть відповідь оперативно, іноді це може зайняти і тижні, то не зайвим буде попередити своїх друзів про те, що Вашу сторінку продублювали і до неї Ви не маєте відношення.
Одним з найдієвіших законних методів, якими користуються колекторські компанії, це виконавчий нотаріальний напис.
Як правило, колекторські компанії звертаються до нотаріуса в тому випадку, якщо колекторам не вдалося домогтися результату незаконними методами. Вони отримують виконавчі написи від нотаріусів про примусове стягнення боргу, що по суті рівнозначне рішенню суду. Часто нотаріуси навіть не перевіряють обґрунтованість суми боргу і наказують стягнути всю запитану суму.
Далі в хід вступають приватні виконавці, які починають виконавче провадження. Що тягне за собою зняття частини заробітної плати, якщо Ви працюєте офіційно, арешту Вашого майна, арешт банківських рахунків і списання з них сум в межах суми боргу.
Якщо справа дійшла до виконавчого нотаріального напису, то радимо Вам звернутися до юриста для того, щоб він допоміг Вам у судовому порядку оскаржити такий нотаріальний напис. Як тільки Ви дізналися про те, що нотаріус видав такий виконавчий напис, то потрібно діяти негайно. Якщо не оскаржити його вчасно, то цей виконавчий напис встигнуть передати приватному виконавцю для примусового виконання. Далі приватний виконавець знаходить кошти боржника, заарештовує їх і списує в межах суми боргу або віднімає частину із заробітної плати, якщо боржник має офіційне джерело доходу. Тому оскаржувати нотаріальний напис потрібно до того, як виконавець встигне стягнути будь-які суми. Щоб потім не довелося повертати незаконно стягнуті суми в судовому порядку.
Якщо у Вас є підозри, що колекторська компанія звернулася або може звернутися до нотаріуса за виконавчим написом, радимо Вам періодично перевіряти не внесли Вас до Єдиного реєстру боржників.