Договір оренди кваритри Україна. Зразок
г. Киев ул. Шелковичная 24

Договір оренди квартири

Договір оренди квартири — це документ, що визначає права та обов’язки всіх частин договору: Орендодавця (власника нерухомості) і орендаря (громадянина, який орендує житлову площу).

Працюємо по всій Україні.

З якмим задачами ми справляємось?

+ підготовка договору оренди квартири


+ підготовка акту прийому передачі квартири.


+ довіренність на сдачу квартири


+ суб-оренда квартири  


+ розірвання договору оренди


просрочка по микрозаймам

Ви звернулися в Юридичну Фірму   LA Consulting.


-В нашій команді працюють фахвці по всім напрямам юридичних та бухгалтерських послуг


-Вас будуть супроводжувати одні із найкращіх юристів по операціям з нерухомістю.


-За рік обслуговуємо більше 700 клієнтів. 

Договір оренди квартири: Позиція сторін.

Якщо  ви виступаєте в ролі орендодавця


Вам  необхідний даний договір, так як ви  хочете не тільки отримати прибуток від здачі квартири в оренду, а й щоб після орендаря вона не  була в гіршому стані чим до нього.

Договір може вас уберегти від орендарів, що здають ваше житло третім особам, порушують термін оплати чи зіпсували майно.

Потрібно памятати, що більшість подібних договорів не реєструється у нотаріуса, але для того щоб вони мали юридичну силу дані договори повині містити точні паспортні дані обох сторін, місця їх реєстрації, та особисті підписи.

Якщо вам потрібно розробити договір оренди чи консультація по даному питанню, то наші досвідчені юристи завжди готові вам допомогти.

Гарантія на всі документи 

Якщо ви орендар

  Якщо ваше життя повернулось так, що ви були вимушені тимчасово, чи на постійній основі змінити місце проживання, наприклад працевлаштувались в іншому місті, то одним із найкращих способів забезпечити себе гідним місцем проживання буде оренда квартири чи будинку.

В такому випадку потрібно  оформити відповідний договір для того щоб в продальшому не виникало непорозумінь з орендодавцем. Наприклад таких як  вимога залишити житло без попередження, спонтанне підвищення орендної плати, занадто часте відвідування вас орендодавцем тощо.

Чому укладається договір оренди квартири?

Основна мета оренди квартири — вирішити конфлікти між власником житлового приміщення і громадянином, що знімає житло, без звернення до суду.


І важливо відразу фіксувати всі аспекти, за якими виникають розбіжності. Наприклад, чи може господар побачити себе «в гостях», поки вас немає? Або хто оплатить ремонт кліматичної техніки, холодильника, електрочайника, якщо вона вийшла з ладу.

Які дані містяться в договорі


Договір оренди квартири містить наступну інформацію:
адреса квартири, площа, кімнат;
реквізити документів, що підтверджують право власності (назва документа, реєстраційний номер, дата реєстрації)
паспортні дані громадян, які орендують тимчасове житло;
час контракту.
розмір орендованого житла;
зобов’язання сторін по догляду за квартирою, що несуть відповідальність за ремонт техніки, сантехніки, меблів, установку кліматичного обладнання та ін.;

Відповідальність за витрати на утримання житла: хто оплачує комунальні послуги, а хто — ремонт.


У стандартному договорі оренди також вказується додаткова інформація:

  • Покази лічильників перед здачею житла в оренду;
  • Вкажіть, чи є можливість суборенди — здачі квартири в оренду третім особам;
  • ПЕРЕЛІК побутової техніки та меблів, переданих в користування орендарю. Опишіть їх стан — наявність / відсутність пошкоджень, термін служби;
  • частота і час відвідування домовласника;
  • умови зростання вартості житла. Наприклад, зростання вартості комунальних послуг, коливання курсу іноземної валюти більш ніж на 10% і т.п.
  • причини розірвання договору оренди квартири і Механізм врегулювання даного питання — період виселення мешканцями житлової площі;
  • розмір задатку і порядок його повернення 


І перед підписанням договору оренди квартири важливо переконатися, що ви маєте справу з власником житлового об’єкта. Він має надати документи, що підтверджують право власності.
Якщо в здачі житла бере участь третя особа, то крім перерахованих документів у нього повинна бути генеральна довіреність від власника нерухомості.