Як зняти арешт з квартири та нерухомого майна? Адвокат допоможе

Зняття арешту з квартири і юридична перевірка квартири на арешт за борги.

Зняття квартири та іншої нерухомості з арешту за допомогою юристів – це процес, який здійснюється в інтересах боржника. Діяльність наших адвокатів спрямована на отримання необхідного рішення суду або іншого органу, що свідчить про зняття арешту з квартири або іншого майна.

Адвокат проведе детальний аналіз і вибере найбільш оптимальний і благонадійний шлях для захисту Ваших прав та отримання бажаного результату.

Працюємо по всій Україні 

З ЯКИМИ ЗАДАЧАМИ ми справляємося?

+Допоможемо підготувати необхідні документи


+Знаємо, як швидко і ефективно зняти арешт з майна


+Визнаємо договори іпотеки недійсними


+Складемо процесуальні документи відповідно до норм законодавства


+Представляємо Ваші інтереси в державних, правоохоронних і судових органах

Ви звернулися в юридичну фірму   LA Consulting.


-В нашій команді працюють юристи в усіх напрямках юридичних та бухгалтерських послуг.


-Вас будуть супроводжувати одні з кращих юристів України за іпотечними спорами і банківському праву.


-За рік обслуговуємо понад 700 клієнтів. 

Снятие квартиры с ареста
  1. Письмові і усні консультації (в т.ч. телефонні)
  2. Підготовка необхідних документів для подачі позову
  3. Правова допомога в складанні позовних заяв
  4. Підготовка і подача клопотання про зняття арешту
  5. Призупинення процесу арешту майна
  6. Зняття давніх арештів
  7. Представництво Вашого боку в суді, виконавчій службі, інших державних органах
  8. Юридичний супровід при знятті арешту, накладеного нотаріусом або виконавцем
  9. Складання скарг на дії державних виконавців
  10. Скасування заборони на стягнення квартири, земельної ділянки, будинку
  11. Подача скарг в адміністративному порядку постанов про арешт майна позичальника
  12. Юридичний супровід в процесі зняття арешту з об’єктів власності через боргу по аліментах

Послуги адвокатів «LA Consulting» в Києві щодо зняття арешту

Юристи нашої компанії гарантують надання повного пакета послуг, що включає консультації, аналіз документації, представництво в суді і отримання очікуваних результатів.

Ми допоможемо Вам досягти бажаних результатів справи без зайвих витрат з економією Вашого часу.

Що потрібно взяти з собою на консультацію до наших адвокатам?

Щоб звільнити Ваше майно від арешту, Вам необхідно надати:

  • Інформаційну довідку з державного реєстру прав
  • Копії документів про арешт або вагомі докази того, що вони були знищені, в зв’язку із закінченням строку позовної давності
  • Довіреність на представлення інтересів в суді та інших органах

Хто може зняти арешт з квартири, будинку, земельної ділянки, і іншого майна?

Як згадувалося раніше, законодавством України передбачено накладення  арешту за рішенням суду або органу виконавчої служби в разі примусового виконання судових рішень.

Накладений судом арешт, може зняти тільки суд. В такому випадку слід підтвердити незаконність накладення або довести, що підстав для таких дій вже немає.

У разі, коли арешт накладено виконавчою службою, його має право зняти як суд, так і виконавець. Виконавча служба знімає арешт, коли:

  • Рішення експерта підтверджує неможливість продати майно
  • Порядок накладення був порушений
  • Виконавець отримав документи, які підтверджують розрахунок придбаного майна на електронних торгах.
  • В інших випадках, передбачених Законом України «Про виконавче провадження»

В інших випадках, арешт має право зняти тільки суд. Для цього Вам потрібно скласти усі необхідні заяви, надати аргументовані докази і копії документів для всіх учасників процесу. При написанні можна вказати про можливість термінового виконання, а також кому слід виконати рішення суду.

Найбільш поширеним порушенням є неправильність накладення арешту правомочними на те органами. Так, велика ймовірність того, що арешт вдасться зняти, особливо, якщо Ви звернетеся за послугами адвокатів зі складання позовів, представництва в суді та ін.

Снятие ареста

Арешт майна – це один із запобіжних заходів, до якого вдаються державні виконавці, які діють на підставі рішення суду, щоб не допустити передачі майна третім особам.

У деяких випадках таке володіння може бути вилучено і надалі реалізовано. Такі дії застосовуються для того, щоб забезпечити виконання рішення суду, що згодом тягне неможливість боржника розпоряджатися майном.

Для цього виконавець описує майно, встановлює заборону відчуження, вилучає і передає на збереження іншим особам.

На що можуть накласти арешт?

При невиконанні належних зобов’язань, не можна відразу ж накласти арешт на нерухомість. В першу чергу, стягнення звертається на фінансові кошти боржника, потім – на рухоме майно, і в останню чергу – на нерухомість.

Так, арешт може бути накладено на:

  • Будинок, квартиру, земельну ділянку
  • Транспортний засіб
  • Коштовності (окрім нагород)
  • Фінансові кошти в будь-якій валюті, в тому числі і на рахунках
  • Цінні папери
  • Предмети побутової техніки, меблів

Стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на грошові кошти в національній та іноземній валютах, інші цінності, в тому числі на рахунках боржника в банках та інших фінансових установах

Що робити, коли Ви отримали звістку про накладення арешту на майно?

Перед тим як шукати вихід із ситуації, варто в ній детально розібратися і з’ясувати, хто і на підставі чого наклав арешт? Дізнатися це можна, подивившись інформацію в Єдиному реєстрі прав на майно. Громадянам надається ресурс лише після попередньої оплати за доступ. Структура Реєстру досить складна, і саме з цієї причини ми надаємо допомогу по розбору і пошуку інформації клієнтам.

Коли Ви отримаєте потрібну інформацію, слід почати готувати документи – підстави для арешту майна. Ними можуть бути рішення суду або виконавця. Підготовка документів є нелегкою процедурою, і без допомоги професіоналів тут не обійтися.

Судова практика показує, що найчастіше люди звертаються до суду за захистом своїх прав у вирішенні подібних питань. Складанням позовної заяви мають займатися досвідчені юристи. Вони знають, які норми матеріального та процесуального права слід застосувати в процесі складання документів і як правильно захистити Ваші права в суді.

Наша статистика

задоволені клієнти 99%
виграні справи 91%
ПОСТІЙНІ КЛІЄНТИ 83%

У яких випадках накласти арешт не мають права

Законом чітко встановлюються випадки, коли неможливо накласти арешт на майно. Так, суд або виконавці не мають права накласти арешт, коли у боржника в наявності лише одне житлове приміщення. В такому випадку накладається лише заборона на дії по реєстрації. Однак продати Ваше житло ніхто не зможе.

Також, коли сума боргу не відповідає вартості квартири, будинку або земельної ділянки, забороняти вчиняти дії з майном не мають права.

У таких випадках, позичальник має повне право жити в квартирі, але продати він її зможе тільки після того, як погасить борг. Але якщо квартира в іпотеці, то заходи по обмеженню і продажу нерухомості вчиняє судовий пристав.

Отзывы

Представництво в суді


Нашими юристами по іпотеці надається послуга представництва сторони в суді, де Ваші позиції будуть чітко відстоюватися професіоналами у цивільних справах (іпотека). Адвокати «LA Consulting» нададуть незаперечні аргументовані докази, які допоможуть виграти суперечку.

Важливо пам’ятати, що дії кредиторів дуже часто є неправомірними. Їх можна оскаржити або пред’явити їм претензію. За допомогою адвокатів по іпотеці вдасться правильно викласти обставини і зберегти майно.

Як зняти арешт з квартири, накладено рішенням суду?

Стаття 391 Цивільного кодексу України говорить нам, що власник майна має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним тріади права власності (розпоряджатися, користуватися і володіти майном).

Звертатися до суду варто тоді, коли Ваші права були порушені. Якщо виконавець або суд накладає арешт на власність, але питання про зняття арешту з майна не вирішено під час закриття виконавчого провадження – потрібно звертатися з позовом до суду і оскаржувати дії державних органів. Коли суд розгляне позов, арешт буде знятий. В такому разі перешкод в повному користуванні прав власності не виникне.

Крім того, відповідно до ст. 41 Конституції України, кожен громадянин має право володіння, розпорядження та користування своїми володіннями, результатами діяльності (творчої, інтелектуальної). Основний закон України свідчить про те, що ніхто не може бути позбавлений права власності з порушенням прав.

Арешт майна – випадок, від якого ніхто не застрахований. Іноді, сама того не усвідомлюючи, під час підписання договорів, людина бере на себе такий тягар відповідальності і ризикує своїм майном.

Нам довірилися більше 700 клієнтів.

Ми беремо на себе відповідальність і гарантуємо результат по своїй роботі. 

Зняття арешту виконавчою службою

Під час закриття виконавчого провадження, виконавець виносить постанову, якою передбачено зняття арешту з володінь боржника. Він видаляє дані позичальника з Єдиного реєстру боржників і скасовує інші зроблені ним дії.

Стаття 59 Закону України «Про виконавче провадження», передбачає, що виконавець знімає арешт в таких випадках:

1) отримання його документального підтвердження, що рахунок боржника має спеціальний режим використання

2) надходження на рахунок органу виконавчої служби суми коштів, стягнутих з боржника (в тому числі від реалізації майна боржника), необхідної для задоволення вимог усіх стягувачів та інших обов’язкових виплат;

3) отримання документів, які підтверджують повний розрахунок за придбане майно на електронних торгах;

4) наявності висновку експерта про неможливість реалізації арештованого майна боржника;

5) відсутність протягом 10 робочих днів з дня отримання письмової заяви стягувача про його бажання залишити за собою нереалізоване майно;

6) отримання судового рішення про скасування заходів забезпечення позову;

7) погашення заборгованості зі сплати платежів;

8) отримання підтвердження наявності на рахунках боржника грошових коштів, достатніх для виконання рішення про забезпечення позову;

Якщо був порушений порядок накладення арешту, встановлений законодавством України, арешт знімає начальник органу ДВС шляхом винесення постанови.

Важливо пам’ятати, що відповідальність накладення арешту часто завдає шкоди не тільки фінансовому і матеріальному, а й психологічному стану.

Тому боротися потрібно до переможного кінця, використовуючи всілякі шанси за допомогою наших кращих адвокатів в області банківського та фінансового права.

Якщо Вас турбує питання «як зняти арешт на майно», «які терміни зняття» або «як зняти арешт з земельної ділянки», звертайтеся до наших адвокатам за юридичною допомогою, і ми неодмінно Вам допоможемо!

«LA Consulting» в Києві – якісна допомога, багаторічний досвід і індивідуальний підхід адвокатів. Працюємо по всій Україні і гарантуємо якість роботи.

Залишайте заявку на нашому сайті або зверніться до нас за номером телефону, зазначеному на нашому сайті – ми неодмінно зв’яжемося з Вами