Довіреність на сдачу квартири в оренду. Зразок 2021 Скачати
г. Киев ул. Шелковичная 24

Довіреність на здачу квартири в оренду

Працюємо по всій Україні.

З якмим задачами ми справляємось?

+ підготовка договору оренди квартири


+ підготовка акту прийому передачі квартири.


+ довіренність на сдачу квартири


+ суб-оренда квартири  


+ розірвання договору оренди


просрочка по микрозаймам

Ви звернулися в Юридичну Фірму   LA Consulting.


-В нашій команді працюють фахвці по всім напрямам юридичних та бухгалтерських послуг


-Вас будуть супроводжувати одні із найкращіх юристів по операціям з нерухомістю.


-За рік обслуговуємо більше 700 клієнтів. 

Довіреність на оренду квартири — це документ, згідно з яким особа, що володіє довіреністю, має право розпоряджатися і користуватися квартирою, що знаходиться у власності довірителя.

Останнім часом дуже поширене явище — здача квартири в оренду.

А така довіреність просто необхідна, якщо власник квартири не проживає в місті або країні, де розташована квартира, і бажає, щоб цією квартирою якийсь час користувалося іншу особу, так як він не має наміру продавати квартиру. 

Оскільки єдиної формулювання довіреності на оренду квартири не існує, потрібно дуже уважно ставитися до формулювань положень такої довіреності.


Довіреність на оренду квартири — це об’ємний юридичний документ, який може складатися з декількох розділів.

Це можуть бути розділи: предмет договору, права і обов’язки сторін, орендні платежі та порядок розрахунків, відповідальність сторін, зміни і доповнення, розірвання договору.

Необхідно прописати кожну дію, яке повинно бути виконано як довірчим керуючим, так і довіреним керуючим.

Довіреність на здачу квартири в оренду


м. ____________, _______________ району, _____________ області,
двадцять сьме лютого дві тисячі першого року.


Я, гр. Симоненко Віра Федорівна, 19 жовтня, 1947 року народження, місце народження: м. _____________, __________району, _________________ області, громадянство: _______________,  паспорт ______________, виданий ________________________________________________________________________, зареєстрована за місцем проживання за адресою: _________________________________________________________________________________________________________________________________________________, цією довіреністю уповноважую
гр. Симоненко Петра Олександровича, 03 Липня 1978 року народження, місце народження:______________________________________________________________Громадянство: _______________, паспорт _______________, виданий ________________________________________________________________________, зареєстрованого за місцем проживання по адресою:

________________________________________________________________________,
бути моїм представником з питання здачі в оренду третім особам належить мені на праві власності квартири, розташованої за адресою:

_________________________________________________________________________
Для чого уповноважую гр. Симоненко К.А. отримувати всі необхідні довідки та документи, подавати від мого імені заяви, завіряти копії, вносити зміни і доповнення в документи, оплачувати від мого імені і за мій рахунок необхідні витрати, розписуватися за мене в договорі оренди і акті прийому-передачі квартири орендарем і здійснювати всі дії, пов’язані з виконанням даного доручення.

Довіреність видана строком на п’ять років з правом передоручення.
Підпис Симоненко Петра Олександровича __________ засвідчую.